DOWIEDZ SIĘ, JAK ZAMIENIĆ ETAT NA WŁASNY BIZNES, ABYŚ MOGŁA UWOLNIĆ SIĘ OD PRACY DLA KOGOŚ I ZACZĄĆ ROBIĆ TO, CO NAPRAWDĘ KOCHASZ

Czy chcesz w końcu robić to, co kochasz i pracować w zgodzie ze sobą? Czy chcesz realizować swoje własne cele, a nie cele kogoś innego? Czy chcesz czuć wolność w tym, co robisz i pracować z pasją, według własnych zasad? Czy jesteś gotowa, aby już teraz zrobić pierwszy krok i zacząć pracować nad odejściem z etatu i budową własnego biznesu?

Jeśli w tym momencie czujesz, że dusisz się, pracując na etacie i jesteś uwięziona w trybach machiny korporacyjnej, z których trudno Ci się wyswobodzić – a chciałabyś zajmować się tym, co jest dla Cie najważniejsze, pracować w zgodzie ze sobą, realizować pasje i marzenia …

To zapraszam Cię na bezpłatną, 45 min. konsultację, podczas której dowiesz się, jak odejść z etatu, aby budować własny biznes i w końcu zacząć pracować tak, jak chcesz.

ZAREZERWUJ TERMIN DARMOWEJ SESJI KONSULTACYJNEJ

INFORMACJE NA TEJ STRONIE SĄ DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • Każdego dnia czujesz, że praca na etacie nie sprawia Ci radości.

 • Kiedy wstajesz rano, masz poczucie, że przegrywasz swoje życie.

 • Już masz dość ciągłego spełniania oczekiwań innych.

 • Odczuwasz frustrację na myśl o swojej pracy, a każdy nadchodzący poniedziałek wprowadza Cię w stan lęku.

 • Cierpisz z powodu ciągłego oceniania Twojej osoby i niedoceniania Twojej pracy.

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE:

 • Czujesz radość i podekscytowanie, gdy masz rano przystąpić do pracy.

 • Możesz pracować tak, jak chcesz, odczuwając spełnienie i satysfakcję.

 • Szybciej realizujesz swoje marzenia i masz życie, jakiego zawsze pragnęłaś.

 • Od tej pory sama jesteś swoim szefem i to Ty ustalasz zasady, panujące w pracy.

 • Nikt Cię nie ocenia, a praca, która jest Twoją pasją dodaje Ci pewności siebie.

Kim jestem?

Monika Bojanowska

Wiem, co obecnie czujesz.

Nazywam się Monika Bojanowska, jestem certyfikowanym coachem i pomagam kobietom, które chcą odważnie, bezpiecznie i z pomysłem na siebie odejść z etatu i zbudować własny biznes, który będzie oparty o ich prawdziwe, wewnętrzne potrzeby.

Dziś moje życie jest pełne satysfakcji z wykonywanej pracy, ale nie zawsze tak było.

Jeszcze kilka lat temu ja też pracowałam na etacie w korporacji. Spędziłam tam 18 lat i był to mój drugi dom, a w każdym razie wówczas tak uważałam. Dawałam z siebie tak dużo i pracowałam tak szybko, że nawet nie zauważyłam, że zmagam się z wypaleniem zawodowym i depresją. Gdy to wreszcie do mnie dotarło, jedynym rozwiązaniem było leczenie. Zmagając się z chorobą zrozumiałam, że życie, które prowadzę nie jest życiem, którego pragnę i które chcę wieść. Chciałam żyć wolniej, zwracając uwagę na swoje wewnętrzne potrzeby i na to, kim naprawdę jestem. A nade wszystko – chciałam robić coś pożytecznego, chciałam pomagać innym.

Dziś spotykam Ciebie w moim wirtualnym Gabinecie Zmiany i wierzę, że to nie jest przypadek. Być może zainspiruje Cię moja historia i odwaga, ponieważ odeszłam ze środowiska, które mnie niszczyło, zbudowałam własny biznes i teraz żyję inaczej. Żyję w zgodzie z moimi wartościami, co oznacza dla mnie przede wszystkim wolniejsze życie i biznes oparty na pomaganiu innym kobietom, podobnym do mnie.

W pracy coachingowej skupiam się na odkrywaniu potencjału kobiet, na wzmocnieniu ich wiary w siebie oraz podniesieniu ich poczucia własnej wartości. Wierzę w to, że każda kobieta ma w sobie moc, dzięki której może żyć tak, jak sobie wymarzy. Nieustannie przekonuję się, że największa siła leży w kobiecym wnętrzu, a umiejętne jej wydobycie prowadzi do niezwykłych transformacji i zmian.

Jeśli Ty również chcesz odkryć swój sposób na to, aby odejść z etatu i zbudować biznes oparty o Twoje pasje i wartości, to zapraszam Cię na darmową, 45 minutową sesję konsultacyjną, podczas której:

 • Nakreślimy plan, dzięki któremu poczujesz odwagę do realizowania swoich pasji i wartości.

 • Odnajdziemy ukryte przyczyny, które sabotują Twoje działania i powodują, że wciąż tkwisz w pracy, której nie lubisz.

 • Zakończysz spotkanie z poczuciem głębokiej inspiracji i nadziei, ponieważ otrzymasz strategię, jak działać, aby odejść z etatu i mieć prosperujący biznes, oparty o Twoje pasje i wartości.

ZAREZERWUJ TERMIN DARMOWEJ SESJI KONSULTACYJNEJ

Zobacz, co o pracy ze mną mówią moje Klientki:

Miałam przyjemność pracować z Moniką jako klient i szczerze polecam. Monika ma przeogromną wiedzę, jest bardzo profesjonalna, świetnie motywuje do działania, a do tego jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Od początku wiedziałam, że dobrze trafiłam ale nie sądziłam, że uda mi się tak wiele wypracować i zrobić tak duże postępy dzięki Monice. Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę.
Izabela Jankowska

Po trzech spotkaniach z Moniką czuję wiarę w siebie i zapał by działać. Polecam !!!
Mołgorzata Murias

Sesje z Moniką sprawiły, że spojrzałam na siebie, swoje przekonania i biznes z innej perspektywy. Otworzyły mnie na zmiany oraz dodały odwagi. Dzięki jej dociekliwości i trafnym pytaniom, dostrzegłam jak duży potencjał mam w sobie!
Justyna Sobczak

Coaching z Moniką okazał się dla mnie doświadczeniem bardzo otwierającym. Monika prowadziła mnie przez proces zdecydowanie, ale bardzo elastycznie dostosowując jego przebieg do moich aktualnych potrzeb. Jej uważność i skupienie na tym, co mówię oraz bardzo trafne podsumowania sesji pozwoliły mi w krótkim czasie spojrzeć na wiele spraw pod innym kątem i ruszyć do przodu. Monika zaraziła mnie swoim optymizmem, ciepłem, spokojem, ale też entuzjazmem do działania. Doceniam szczególnie jej otwartość w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem, które okazały się bardzo inspirujące. W końcu atmosfera, którą stworzyła w trakcie naszych sesji powodowała, że z dużą radością wracałam na kolejne spotkania. Dziękuję za ten czas!
Justyna Antolak-Szymańska

Kontakt z Moniką, mimo obaw (jak zawsze przed nieznanym), dał mi wiele zrozumienia, wsparcia, ćwiczeń i wyzwań w akceptacji siebie, stawianiu zdrowych granic innym, burzeniu własnych granic i lęków… To bardzo cenne i trafne wskazówki, skupiły moją uwagę na tym co mi dokucza, jak chciałabym się czuć i jak w danej chwili życia, na miarę moich możliwości emocjonalnych, starać się to zrealizować. Nauczyłam się bardziej spokojnie, świadomie, z wdzięcznością i akceptacją stanu rzeczywistości przekraczać swoje bariery, aby móc zadbać lepiej o siebie i lepiej samą SIEBIE rozumieć. Jestem niezmiernie wdzięczna, że mimo obaw o których już wspominałam (związanych przede wszystkim ze szczerą relacją z drugą kobietą, bo łatwiej zawsze dogadywałam się z facetami), znalazłam na tych spotkaniach bezpieczeństwo, czułość i zrozumienie. Dziękuję z całego serduszka…. ostatnie dni cuda małe i duże się dzieją w moim życiu, dziękuję za wsparcie, pomoc i dobre rady na przyszłość… które pomalutku już owocują sukcesami.
Natalia