Nazywam się Monika Bojanowska, a Gabinet Zmiany to butikowa marka coachingowo – mentoringowa, w ramach której oferuję coaching zmiany i mentoring biznesowy.

Komu pomagam?

Kobietom, które potrzebują świeżego spojrzenia na swój biznes, aby działał jeszcze skuteczniej.

Liderkom, które zarządzają zespołami kobiecymi i pragną, aby ich zespół wyróżniał się na tle innych dzięki niezwykłej współpracy, wsparciu i wzajemnej motywacji.

Tworzę bezpieczną przestrzeń do rozwoju osobistego i zawodowego, aby każda kobieta mogła żyć i pracować z pasją.

Co jest Twoją pasją? Moją jest praca ze zmianą, pokonywaniem oporów oraz barier przed zmienianiem i kreowaniem życia w zgodzie ze sobą. Pracuję z kobietami, które chcą stworzyć biznes od podstaw, ale także  z tymi, które już prowadzą firmę i potrzebują zmian w niektórych jej obszarach, aby pracowało im się lepiej i skuteczniej. 

Łączę 18-letnie doświadczenie pracy w korporacji z empatią i umiejętnością słuchania – cechami dobrego coacha. Jestem mentorką kobiecych biznesów. Moje klientki twierdzą, że potrafię usłyszeć nawet to, czego nie powiedziały. Czytam między wierszami, łączę kompetencje twarde z miękkimi i przekazuję je kobietom, które pragną zmiany życia zawodowego na pełne i satysfakcjonujące.

Kompetencje:

Certyfikowany coach. Akredytowany program szkoleniowy Mistrz coachingu w Szkole Coachów Meritum.

Absolwentka zarządzania i marketingu o specjalnościach zarządzanie zasobami ludzkimi oraz psychologia biznesu.

Programy Professional Life Coach Certification oraz Cognitive Behavioral Life Coach Certification, akredytowane przez amerykańską instytucję Transformation Akademy™.

Konsultant Kryzysowy, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego – posiadam kompetencje do udzielania pierwszej pomocy w kryzysie psychologicznym.

Monika Bojanowska

Pomagam kobietom czerpać satysfakcję z pracy, wspierać się wzajemnie i podnosić jakość życia w każdym jego aspekcie. Buduję w nich odwagę do działania i wspieram w dążeniu do życia jakiego pragną. Fascynuje mnie człowiek i jego umiejętność kreowania siebie, a moje motto brzmi: „Nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje życie”. Ja swoje zmieniłam po czterdziestce – potrzebowałam dojrzałości i odwagi, aby sięgnąć po więcej.

Zapraszam Cię do wejścia na niezwykłą drogę, prowadzącą do życia w zgodzie ze sobą. Spotkaj się ze mną podczas sesji online i pozwól towarzyszyć sobie w drodze do biznesu o jakim marzysz.

Zobacz, co o pracy ze mną mówią moje Klientki:

Zanim zaproszę Cię do zapoznania się z opiniami kobiet, które wpuściły mnie do swojego świata – co zawsze jest dla mnie ogromnym zaszczytem – chciałabym zwrócić Twoją uwagę na to, że moje klientki, opisując naszą relację, często mówią, że to dzięki mnie dokonały zmiany w swoim życiu.  

Prawda jest jednak nieco inna. To one same odkrywają swój potencjał, zaczynają patrzeć na siebie z innej perspektywy, często odnajdują siebie na nowo. Podczas sesji coachingowych dostrzegają, jak wiele mają do zaoferowania światu, ile dobra jest w nich. Czasami jedna mała zmiana w patrzeniu na siebie samą, powoduje lawinę zmian w życiu, pracy, czy biznesie. Innym razem zmiany dzieją się spokojnie, przychodzą, niczym powiew wiatru, zaskakując swoją prostotą.

Zawsze, ale to zawsze jest to zasługa tych wspaniałych kobiet – nie moja. Ja tylko zadaję im trafne, mam nadzieję, pytania.

Bardzo polecam sesje z Moniką!
Zadaje świetne pytania, wyłapuje między słowami ważne wątki i mądrze prowadzi do celu ustalonego na początku sesji. Jest przy tym ciepła, ludzka i autentyczna – współpraca z Moniką jest wspierająca i rozwijająca na wielu poziomach!
Szczególnie polecam osobom, które wahają się między etatem a własną firmą – doświadczenie Moniki w tym temacie jest bezcenne.
Agnieszka Szablicka – Z odwagą w działanie

Sesja z Moniką to było coś niewyobrażalnie dobrego dla mojej głowy. Długo się zastanawiałam czy w ogóle sesja coachingowa ma sens, bo przecież skoro tyle już wiem o samorozwoju, tyle już spraw mam poukładanych w głowie, tylko muszę zacząć konkretniej działać, to co dobrego może mi przynieść sesja z coachem?
I tutaj przeżyłam bardzo pozytywne zaskoczenie.
Dzięki Monice ogarnęłam mój chaos w głowie i rozwarstwianie się.
Wprowadzając zalecenia od Moniki, z mojej listy spraw już punkty znikają i to po prostu działa!
Jedna zamiana w podejściu do problemu, wielkie zmiany i progres w dążeniu do celu.
Czy sama bym mogła to osiągnąć?
Zdecydowanie nie.
Monika dzięki swojej wiedzy, swojemu doświadczeniu podsunęła mi rozwiązania, które usprawniają moją pracę.
Jak sama sesja wygląda?
Monika pyta o to jaki mam cel, co chcę osiągnąć poprzez spotkanie z nią i na końcu spotkania pytała, czy to osiągnęłam, dzięki temu razem zrobiłyśmy podsumowanie spotkania.
Moje odczucia?
Podczas naszego coachingowego spotkania, czułam się tak samo jak na spotkaniu ze starą kumpelą z akademika 🙂
Monika jest bardzo ciepła i empatyczną osobą, która potrafi spojrzeć na nasze problemy z dystansem ale i z naszej perspektywy. Cudowne połączenie cech w jednej osobie.
Czy coś mnie zaskoczyło w tym spotkaniu?
Jak najbardziej to, że wystarczyła godzinna rozmowa by móc poukładać i ogarnąć chaos, który wkradał się w moje zarządzanie czasem, ustalanie priorytetów i uspokojenie głowy, by tak naprawdę odczepić się sama od siebie 😉
Baaaaaaaaardzo mocno polecam Monikę, jeśli chcesz spojrzeć na swoje cele, biznes, życie z dystansem, z nową perspektywą lub po prostu poukładać parę rzeczy w głowie, nie znam nikogo lepszego, kto pomoże Tobie, to zrobić! Jeszcze raz dziękuję Moniko za tą cierpliwość i ciepło okazane mi podczas spotkania.
Dziękuję!
Aleksandra Machnicka – Po prostu licz

Miałam przyjemność pracować z Moniką jako klient i szczerze polecam. Monika ma przeogromną wiedzę, jest bardzo profesjonalna, świetnie motywuje do działania, a do tego jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Od początku wiedziałam, że dobrze trafiłam ale nie sądziłam, że uda mi się tak wiele wypracować i zrobić tak duże postępy dzięki Monice. Bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę.
Izabela Jankowska – Continuum

Po trzech spotkaniach z Moniką czuję wiarę w siebie i zapał by działać. Polecam !!!
Mołgorzata Murias – Farmaceutka

Sesje z Moniką sprawiły, że spojrzałam na siebie, swoje przekonania i biznes z innej perspektywy. Otworzyły mnie na zmiany oraz dodały odwagi. Dzięki jej dociekliwości i trafnym pytaniom, dostrzegłam jak duży potencjał mam w sobie!
Justyna Sobczak – Malarka

Coaching z Moniką okazał się dla mnie doświadczeniem bardzo otwierającym. Monika prowadziła mnie przez proces zdecydowanie, ale bardzo elastycznie dostosowując jego przebieg do moich aktualnych potrzeb. Jej uważność i skupienie na tym, co mówię oraz bardzo trafne podsumowania sesji pozwoliły mi w krótkim czasie spojrzeć na wiele spraw pod innym kątem i ruszyć do przodu. Monika zaraziła mnie swoim optymizmem, ciepłem, spokojem, ale też entuzjazmem do działania. Doceniam szczególnie jej otwartość w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem, które okazały się bardzo inspirujące. W końcu atmosfera, którą stworzyła w trakcie naszych sesji powodowała, że z dużą radością wracałam na kolejne spotkania. Dziękuję za ten czas!
Justyna Antolak-Szymańska

Kontakt z Moniką, mimo obaw (jak zawsze przed nieznanym), dał mi wiele zrozumienia, wsparcia, ćwiczeń i wyzwań w akceptacji siebie, stawianiu zdrowych granic innym, burzeniu własnych granic i lęków… To bardzo cenne i trafne wskazówki, skupiły moją uwagę na tym co mi dokucza, jak chciałabym się czuć i jak w danej chwili życia, na miarę moich możliwości emocjonalnych, starać się to zrealizować. Nauczyłam się bardziej spokojnie, świadomie, z wdzięcznością i akceptacją stanu rzeczywistości przekraczać swoje bariery, aby móc zadbać lepiej o siebie i lepiej samą SIEBIE rozumieć. Jestem niezmiernie wdzięczna, że mimo obaw o których już wspominałam (związanych przede wszystkim ze szczerą relacją z drugą kobietą, bo łatwiej zawsze dogadywałam się z facetami), znalazłam na tych spotkaniach bezpieczeństwo, czułość i zrozumienie. Dziękuję z całego serduszka…. ostatnie dni cuda małe i duże się dzieją w moim życiu, dziękuję za wsparcie, pomoc i dobre rady na przyszłość… które pomalutku już owocują sukcesami.
Natalia